Idź do treści strony
Senior
02.03.2022 10:58

Inauguracyjne, wiosenne spotkanie IV kadencji ROS i zaprzyjaźnionych organizacji sprzyjającym Seniorom

Szanowni Państwo

Nie lekceważymy wydarzeń, które dzieją się tuż za naszą granicą, jesteśmy solidarni z Ukrainą, ale nie chcemy jednocześnie dać się zdestabilizować i zastraszyć. Bądźmy wrażliwi, empatyczni, ale też „róbmy swoje” - jak śpiewał niezastąpiony Wojciech Młynarski. Także trudne doświadczenia pandemii nauczyły nas doceniać wszystko jeszcze bardziej: każdy dzień, możliwość spotkania, rozmowy, wyjścia do teatru, na koncert, czy też do ulubionej kwiaciarni po bukiet wiosennych kwiatów. Wymiana energii, autentyczny ludzki kontakt jest dla nas bezcenny, abyśmy mogli z tego, co dziś doświadczamy, czerpać siłę.

W czwartek 10 marca 2022 r godz. 13.00 w Bibliotece Planeta 11 w Olsztynie odbędzie się inauguracyjne, wiosenne spotkanie IV kadencji ROS i zaprzyjaźnionych organizacji sprzyjającym Seniorom. Rada Olsztyńskich Seniorów wspólnie z Federacją Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko- Mazurskiego FOSa i Biblioteką Planeta 11 organizuje uroczyste wydarzenie pod nazwą Seniorze, powitaj wiosnę z uczuciem, kwiatami, przy dźwiękach pięknych melodii i wspólnej zabawie”. Spotkanie to będzie bardzo dobrą okazja, aby nie tylko opowiedzieć o działaniach Rady Seniorów, ale przede wszystkim integrować się przy dźwiękach muzyki Leszka Biłasa uczestnika III Polskiej Edycji The Voice Senior i wspólnie podyskutować na temat obecnych potrzeb seniorów. A ponieważ w tytule spotkania występują uczucia oraz kwiaty, nie zabraknie i tych elementów. Podczas wydarzenia odbędzie podsumowanie konkursu na temat miłości o „Laur Generacji” – czasopisma środowisk osób starszych wydawanego przez Federacje FOSa i pokaz tworzenia kompozycji kwiatowych.

Jako Rada Olsztyńskich Seniorów nadal będziemy inspirować i informować seniorów o wydarzeniach, które sprzyjają rozwojowi, edukacji, tworzonych przez sprawdzone ma rynku olsztyńskim organizacje pozarządowe, a jednocześnie będziemy pokazywali seniorom drogę do szeroko pojętej aktywności."


 


 

Powróć do archiwum
Pogoda