Idź do treści strony
Senior
12.04.2024 11:38

Webinarium dla seniorów i ich opiekunów "Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. I edycja", 24 kwietnia 2024 r.

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów i ich opiekunów na webinarium (spotkanie online) „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. I edycja” organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji.

Wiemy, że nie wszyscy zainteresowani mają możliwość uczestniczyć online w tym wydarzeniu, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych seniorów serdecznie zapraszamy na transmisję konferencji w dniu 24 kwietnia 2024 roku w godz. 10:00-12:30 do Urzędu Miasta Olsztyna ul. Plac Jana Pawła II 1 (Ratusz) sala 219.

Ponadto rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się także online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy - link do strony z odnośnikiem do formularza: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=88338&p_id=18

Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium. W przypadku zgłoszeń, które wpłyną w dniu wydarzenia, potwierdzenia uczestnictwa oraz zaproszenia na spotkanie będą przesyłane na bieżąco.

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe.
W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację Cisco Webex.

Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane przed webinarium, a szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości
z zaproszeniem na spotkanie.

Celem spotkania online (webinarium) jest zwiększanie świadomości seniorów i ich opiekunów
w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

 

Powróć do archiwum
Pogoda