Idź do treści strony
Senior
07.02.2020 11:55

Warsztaty dla Seniorek

Jest nam niezmiernie miło zaprosić seniorki na bezpłatne warsztaty, które będą się odbywały od 17 lutego do 2 kwietnia 2020 r. zgodnie z grafikiem zajęć który zostanie przedstawiony uczestniczkom na spotkaniu inauguracyjnym.

W czasie warsztatów poznamy historię sztuki lat 20 i 30 ubiegłego wieku, mody, sposobu ubierania, stylizacji, makijażu oraz poznamy teatr od kulis. Uzyskamy nowe kompetencje w dziedzinie historii kultury oraz przygotujemy się do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym.

Proponowane warsztaty:

I. "Program artystyczny Lata 20,... lata 30"- poprowadzi Pani Beata Salata - 9 spotkań. W ramach warsztatu prowadzone będą zajęcia ze stylizacji i makijażu.

II. Warsztaty artystyczne dla kobiet -" Magiczne lata 20- ste lata 30 -ste"poprowadzi Pani Barbara Święcicka - 12 spotkań. W ramach spotkań prowadzone będą zdjęcia artystyczno – teatralne.

Projekty zostaną zakończone wspólną sesją zdjęciową uczestniczek oraz występem artystycznym.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy z dodatkowa informacją - który warsztat wybieram wraz z uzasadnieniem.

Osoba do kontaktu w sprawie zapisów: mail ania.zygowska@gmail.com

Spotkanie inauguracyjne zakwalifikowanych do projektu uczestniczek odbędzie się 17 lutego 2020 r. (poniedziałek) o godz. 10.15 w Planecie 11 przy ul. Piłsudskiego 38.

 

Sabina Maria Dąbrowska

Koordynator Zespołu ds. Edukacji, Kultury i Bezpieczeństwa
Rada Olsztyńskich Seniorów

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Częściowe zachmurzenie 1°C
Pochmurnie 6°C